Blaty betonowe do wnętrz publicznych

Beton architektoniczny jest uniwersalnym materiałem do aranżacji wnętrz – nie tylko mieszkalnych. Jego wytrzymałość, odporność na uszkodzenia oraz stonowana elegancja sprawiają, że będzie się doskonale sprawdzać w rozmaitych obiektach. Wykonywane przez nas blaty betonowe do wnętrz publicznych będą znakomicie prezentować się w recepcjach oraz barach. Możemy przygotować dla Państwa także szereg innych elementów, w dowolnych kształtach i formach, jakie tylko będą Państwo w stanie wymyślić. Wykonamy pod wymiar każdy Państwa projekt. Pod względem technologicznym, blaty betonowe recepcyjne czy barowe są identyczne z wykonywanymi przez nas blaty kuchenne.

W miejscach publicznych, przez które każdego dnia przewija się dużo ludzi, utrzymanie czystości jest absolutnym priorytetem. Wszystkie zabrudzenia mogą negatywnie rzutować na wizerunek obiektu. Dlatego już na etapie projektu warto pomyśleć o zastosowaniu materiałów odpornych na wilgoć i zabrudzenia, które będą dodatkowe łatwe w czyszczeniu. Doskonale założenia te spełnia beton architektoniczny, zapewniając dodatkowo wyjątkową trwałość użytkowych elementów.

Materiał ten oprócz doskonałych parametrów technicznych posiada niepowtarzalne właściwości estetyczne. Jego struktura pokryta drobnymi przebarwieniami i smugami podkreśla naturalne pochodzenia oraz nadaje mu unikalny charakter. Stwarza to duże możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa betonowy blat w oryginalnym, jedynym w swoim rodzaju wzornictwie.

W ofercie mamy również szereg innych elementów wykonywanych na indywidualne zamówienie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa betonowe lampy, a także cały szereg innych elementów.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz.