Betonowe płyty do wnętrz

Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji elementów z betonu architektonicznego. Wytwarzamy płyty o podważonej odporności mechanicznej doskonałe do wykonania elewacji. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem cienkich betonowych płyt do wnętrz, które doskonale sprawdzą się przy realizacji okładzin w rozmaitych obiektach. Dzięki wysokiej estetyce oraz wyśmienitych parametrach technicznych można je stosować zarówno w mieszkaniach, jak i biurach oraz przestrzeniach w budynkach użyteczności publicznej.

Jeśli szukają Państwo do swojego mieszkania czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego, ale większość aranżacji wydaje się Wam nudna i sztampowa, to doskonałym rozwiązaniem będzie dla Was beton. Wykorzystanie tego materiału do urządzania wnętrza może wydawać się kontrowersyjną decyzją. Jednak nic bardziej mylnego. Zastosowanie betony na ściany od wielu lat zyskuje coraz większe grono zwolenników. Surowy, minimalistyczny klimat z nutą ekstrawagancji – to doskonały opis aranżacji z użyciem tego materiału.

Płyty z betonu to także wyśmienity sposób na urządzenie biura. Z ich pomocą mogą Państwo stworzyć nowoczesny wystrój Waszego obiektu. Aranżacja z użyciem betonu architektonicznego pozwoli nadać wnętrzom indywidualny charakter z odcieniem surowej elegancji. Wygląd biura jest ważnym elementem budowania wizerunku firmy. Dlatego, jeśli pożądanymi skojarzeniami są dla Państwa dynamizm i  nowatorstwo, to beton będzie idealnym materiałem dla Was.

Tworzymy płyty w rozmaitych wielkościach, kształtach oraz kolorach, co daj szerokie możliwości w zakresie aranżacji. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc Państwu w urządzeniu innych przestrzeni w domu i firmie. W naszej ofercie mamy bowiem doskonałe blaty kuchenne z betonu.

Płyty betonowe wewnętrzne – charakterystyka

Główne zalety płyt do wnętrza z betonu architektonicznego to: